ביטול עסקה

ככל ועומדת לך זכות לביטול עסקה, בהתאם לתנאי רכישת המוצר, לתקנון האתר ו/או לחוק הגנת הצרכן תשמ"א- 1981, הנך רשאי/ת למסור הודעת ביטול עסקה באחת מהדרכים שלהלן:

 

בעל פה – יצירת קשר טלפוני עם שירות הלקוחות 1-800-304050
 בדואר אלקטרוני – פנייה במייל לשירות הלקוחות info@s-wear.com
במסירת המוצר/ים באחד מסניפי  S.wear לרשימת הסניפים .
בהודעה הביטול עליך למסור את פרטי העסקה אותה הנך מבקש לבטל (מספר הזמנה, שם מלא, טלפון).

 

לתשומת ליבך, בהיעדר פרטים שיאפשרו לזהות את העסקה ו/או את המוצר/ים מתוך העסקה שהנך מבקש/ת לבטל, יחול עיכוב בביטול עד להבהרת הפרטים באמצעות פרטי הקשר שבידי החברה

 

מבצע פעולת הרכישה רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"), כפי שיפורט להלן, למעט ברכישת פריטים מסוימים, המפורטים בסעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן ואשר בהם, לא יוכל מבצע הפעולה לבטל את העסקה.
(א) ביטול עסקה/מכירה ע"י לקוח לפני משלוח המוצר:
במידה ולקוח מעוניין לבטל עסקה הוא יוכל לעשות זאת באמצעות הודעת ביטול בטלפון לשירות לקוחות, או באמצעות פנייה לשירות הלקוחות של שוקו ספורטוויר בע"מ בדואר אלקטרוני info@s-wear.com .
במידה ולקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר שכרטיס האשראי שלו חויב ולפני משלוח המוצר, יוכל לעשות זאת באמצעות הודעת ביטול בטלפון לשירות לקוחות 1-800-304050, או באמצעות פנייה לשירות הלקוחות של שוקו ספורטוויר בע"מ בדואר אלקטרוני info@s-wear.com
במקרה זה יוחזר לו כספו באמצעות חברת האשראי.
(ב) ביטול לאחר קבלת המוצר:
במידה ולקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר שהמוצר נשלח אליו, יוכל לעשות זאת באמצעות פנייה לשירות הלקוחות של שוקו ספורטוויר בע"מ בדואר  אלקטרוני info@s-wear.com .
 במקרה זה, הלקוח יוכל להחזיר את המוצר בכוחות עצמו אל אחד מסניפי שוקו ספורטוויר בע"מ , או לבקש כי המוצר ייאסף מביתו ע"י שליח מטעם שוקו ספורטוויר בע"מ בתשלום של 20 ש"ח.
במידה ולמוצר המוחזר נגרם נזק, שוקו ספורטוויר בע"מ לא תקבלו חזרה .
(ג) ביטול כתוצאה מפגם או אי התאמה לפרטים המופיעים באתר:
על הלקוח לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או כאשר מפרט המוצר שונה מהמפרט שפורסם באתר, רשאי הלקוח לבטל את העסקה בסמוך לקבלת המוצר, על-ידי הודעת ביטול טלפונית לשירות הלקוחות של שוקו ספורטוויר בע"מ, הכול בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981.
במקרה שהביטול אכן מוצדק מהנימוקים לעיל, תאסוף שוקו ספורטוויר בע"מ את המוצר מהכתובת אליו נשלח, ותזכה את הלקוח במלוא סכום העסקה באמצעות חברת האשראי.

 

ביטול עסקה יתבצע בהתאם לאמור לעיל ולסעיף 9 בתקנון האתר.

Back up